Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 

10 | 12 | 2019

ZAGŁOSUJ NA PROJEKT "DAWNIEJ I DZIŚ - MIĘDZYPOKOLENIOWE GRY I ZABAWY DLA CAŁEJ RODZINY"

GŁOSUJ NA PROJEKT

"DAWNIEJ I DZIŚ - MIĘDZYPOKOLENIOWE GRY I ZABAWY DLA CAŁEJ RODZINY" 
tutaj

DO 25 WRZEŚNIA!

Głosować może każdy mieszkaniec województwa opolskiego – od dnia narodzin, jedyne na karcie wypełnia się dane dziecka (pesel, imię dziecka, nazwisko dziecka, aktualny adres zamieszkania (ulica, nr domu, kod pocztowy, miejscowość), bez podpisu dziecka (jeśli nie jest wstanie samo się podpisać ze względu na wiek) i pesel rodzica/opiekuna, imię i nazwisko rodzica/opiekuna oraz najważniejsze: podpis rodzica/opiekuna.

WAŻNE: Mieszkańcy regionu mogą głosować na jeden projekt powiatowy i jeden projekt subregionalny, obejmujący swoim zasięgiem miejsce ich zamieszkania. Głosować można tylko raz. Karty można pobrać ze strony https://budzet.opolskie.pl/dokumenty-do-pobrania/. Jest 12 kart do wyboru dla każdego powiatu.

Jak można oddać swój głos:

  • poprzez włożenie wypełnionej karty do głosowania do urny w punktach informacyjnych lub w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego,
  • elektronicznie na stronie internetowej poprzez oddanie głosu w generatorze dostępnym tutaj, będzie on uruchomiony do 25 września br.,
  • poprzez przesłanie karty do głosowania na adres korespondencyjny Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.

 

E-szkoła
Projekty
ABSOLWENCI
BIP PZSP W OLSZANCE
Nasze sukcesy
Odwiedziny

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Ostatnio dodane
Statystyka odwiedzin
1432636
dziś
wczoraj
w tym tyg.
w zesz. tyg.
do tej pory
830
511
2315
1423519
1432636